بخش تک نفره ای پر محتوا برای Division 2 در صحبت های اخیر یوبیسافت

بخش تک نفره ای پر محتوا برای Division 2 در صحبت های اخیر یوبیسافت

به تازگی در دنیای بازی های ویدئویی با پیشرفت روز به روز تکنولوژی اکثر فرانچایز های موفق در این زمینه میدان بخش تک نفره را خالی کرده و به سراغ بخش آنلاین رفته و تمرکز خود را بر روی بخش چند نفره میگذارند

یکی از فرانچایز های بسیار خبر ساز در طی چند سال اخیر، فرانچایز Call Of Duty میباشد که پس از آخرین عنوان از سری MW علاقه ای چندان به بخش تک نفره نشان نداده و تمرکز بیش از پیش سازندگان بر روی بخش چند نفره متمرکز شده است.

و در نهایت اکتیویژن چندی پیش اعلام کرد آخرین عنوان ساخته شده این شرکت، Call Of Duty Black Ops IIII به طور کل فاقد بخش تک نفره و داستانی است که به هیچ وجه خبر خوشحال کننده ای برای گیمر ها نیست. دلیل این تغییر در صنعت بازی سازی را بدست آوردن پول بیشتر با کمترین هزینه در ساخت  و کیفیت می توان دانست.

حال شرکت یوبیسافت در مصاحبه خود با سایت Gamingbolt خبر از قابل بازی بودن عنوان division 2 در حالت تک نفره و دارای داستانی بسیار عمیق میدهد. آقای Chadi El-Zibaoui مدیر بخش نوآوری(!) برای عنوان Division 2 در این باره می گوید :

بازی کاملاً به صورت تک نفره قابل انجام است؛ حتی فعالیت‌های درون بازی نیز این ویژگی را دارند. برخی فعالیت‌های خاص مانند Raid‌های هشت نفره در بازی وجود خواهند داشت که بازی‌بازان برای انجام آن‌ها باید با دوستان خود یک تیم را تشکیل دهند. اما ما یک بخش تک نفره قدرتمند، یک روایت عمیق و تعداد زیادی راز در بازی داریم. پس اگر شما یک بازی‌باز تک نفره هستید، می‌توانید در این بخش به اکتشاف موارد زیادی بپردازید. ما از همان روز اول محتویات زیادی را برای انواع بازی‌باز‌ها منتشر خواهیم کرد؛ چه طرفداران همیشگی و چه افرادی که به دنبال تجربه‌ای تک نفره می‌گردند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شرکتی همانند یوبیسافت میتواند این تغییر و نادیده گرفته شدن بخش تک نفره را در صنعت بازی سازی تغییر دهد؟

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید