عنوان Call Of Duty 4 : Remastered بصورت مستقل تایید شد

عنوان Call Of Duty 4 : Remastered بصورت مستقل تایید شد

 

بالاخره اکتیویژن نسخه مستقل عنوان Call Of Duty 4 : Remastered را تایید کرد و ضمن بیانیه ای گفت  نسخه PS4 این عنوان از تاریخ ۶ تیر ماه در فروشگاه پلی استیشن با قیمت ۴۰ دلار (!) در دسترس خواهد بود.

شایان ذکر است هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این عنوان بر روی Pc و Xbox One مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک شاهد این اتفاق خواهیم بود.

قبلا ها میتوانستید با خرید نسخه ای ویژه از عنوان Call of Duty: Infinite Warfare بازی Call Of Duty 4: Remastered را هم بصورت رایگان دریافت کنید و از همان زمان شایعاتی مبنی بر انتشار Cod4 : Remastered بصورت مستقل وجود داشت که هم اکنون تایید شد.

نکته ای که باقیست آن است که تعدادی Dlc یا همان بسته های الحاقی برای Call Of Duty 4 : Remastered وجود داشتند که باید آن هارا جدا از استور مربوط به پلتفرم خود خریداری میکردید حال باید دید با پرداخت ۴۰ دلار اکتیویژن حاضر است این بسته هارا رایگان در اختیار شما بگذارد؟

از جمله تغییرات اعمال شده در ریمستر عنوان دوست داشتنی Call OF Duty 4 میتوان به جلوه های بصری و گرافیک بروز شده و صداگذاری بهتر و وجود چندین مپ و سلاح مختلف در بازی اشاره کرد.

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید


به کانال تلگرام ما بپیندید!

telegram