شرایط و قوانین فروشگاه

۱- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

۲- این فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

۳- سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (از جمله اما نه محدود به تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز) از هر مشتری به کارمند، عضو و یا پشتیبان منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.

۴ – هیچکدام از کدهای فروخته شده پس گرفته نمیشود و دلایلی مانند “ اشتباه خریدم / به ریجن اکانتم نمیخوره / کد رو نمیخوام ” به هیچ وجه قابل قبول نیستند!

۵ – مشکلات مربوط به بازی مانند کرش کردن بازی،گیر کردن بازی،باگ های بازی، مربوط به پشتیبانی نبوده و پشتیبانی نمیگردد.

6 – وارد کردن شماره موبایلی که پاسخگو باشید الزامیست و در صورت پاسخ ندادن به تماس های پشتیبانی سفارش شما با تاخیر انجام میگردد.

7- سفارشاتی که بدون توجه به قوانین سایت و با اطلاعات اشتباه ثبت شده و مشتری قادر به تصحیح اطلاعات نیست و یا عدم همکاری مشتری برای تکمیل سفارش، قابل انجام نمیباشند و مبلغ با کثر کارمزد ( 2000 تومان ) تا 72 ساعت به حساب مشتری برگشت داده میشود.توجه داشته باشید در صورتی که مشکل از سمت فروشگاه باشد مبلغ بدون کثر کارمزد و تا 24 ساعت به حساب مشتری برگشت داده میشود.