Cyberpunk 2077 روند ساخت خوبی را می گذراند اما تا تاریح انتشار راه زیادی باقی است

Cyberpunk 2077 روند ساخت خوبی را می گذراند اما تا تاریح انتشار راه زیادی باقی است

 

 

اولین بار در ۲۰۱۲ بود که کمپانی لهستانی پر آوازه CD Project Red تریلری سینماتیک از عنوان Cyberpunk 2077 را منتشر کرد. اما متاسفانه تا اواخر سال ۲۰۱۶ اخبار زیادی از این عنوان منتشر نشد و این روند تا نمایشگاه E3 امسال ادامه داشت تا اینکه بالاخره سی دی پراجکت تریلر رسمی عنوان Cyberpunk 2077 را منتشر کرد.

بدو شک میتوان میتوان عنوان Cyberpunk 2077 را یکی از مورد انتظار ترین بازی های چند سال اخیر نامید. حال آقای Adam Kiciński مدیر عامل استدیو Cd Project Red در مصاحبه ای با وبسایت لهستانی Parkiet گفت:

 

 

این بازی در مرحله تولید قرار دارد. در حال حاضر تیمی متشکل از ۳۵۰ توسعه دهنده در حال کار برروی این بازی هستند – بزرگترین تیمی که تاکنون از استودیوی سی‌دی پراجکت رد برروی یک بازی کار کرده است. توسعه این بازی مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی پیش می‌رود اما هنوز کارهای زیادی مانده است که باید انجام شود چراکه ما برنامه‌های زیادی برای این عنوان داریم. انتظارات از این بازی نیز بسیار بالاست که پس از نمایش این بازی در E3 2018 نیز به وضوح معلوم بود. همه ما از این بابت بسیار خوشحالیم.

وی در ادامه صحبت های خویش به طور غیر مستقیم شروع ساخت عنوان The Witcher 4 را تایید کرد و در این باره اضافه کرد سری ویچر یک ۳ گانه بود حال نمیدانیم نسخه بعدی را چه بنامیم اما همانطور که می دانید در حال حاضر تمام تمرکز ما بر روی عنوان Cyberpunk 2077 میباشد.

 

در پایان باید اشاره داشت عنوان Cyberpunk 2077 برای کنسول های نسل هشتمی و PC در دست توسعه قرار دارد و تاریخ انتشار خاصی برای این بازی در دسترس نمیباشد.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید