Death Stranding یکی از بهترین عناوین ساخته شده بدست هیدئو کوجیما

Death Stranding یکی از بهترین عناوین ساخته شده بدست هیدئو کوجیما

بنابر عقیده بسیاری از طرفداران بازی های ژاپنی و هواداران هیدئو کوجیما ، عنوان Death Stranding قرار است تمامی خاطرات تلخ و تا حدی ناهنجار دعوای بین کوجیما و کونامی و ناکامی دو متال گیر قبلی را جبران کند و خود را بعنوان یک پدیده در عناوین ویدئویی به اثبات برساند.

قطعا تا مشخص شدن این حرف ها راه طولانی و مدت زیادی در پیش است.

چندی پیش مارک سرنی که از طرف کمپانی سونی بر روی مراحل ساخت عنوان Death Stranding نظارت داشته ، به جزئیاتی اشاره کرده است که در ادامه باهم میخوانیم.

وی در اوایل صحبت خود اشاره به این دارد که موتور بازی سازی یعنی Decima بسیار عالی عمل کرده است و این موتور به توسعه عنوان Death Stranding بسیار کمک کرده است. وی در ادامه اضافه کرد جزئیات چهره بر روی موتور Decima به نحوه احسن قابل رویت هستند همانطور که چهره مدز میکلسن در نمایش های اولیه بازی بسیار عالی ساخته شده بود.

از جمله عناوینی که با موتور Decima ساخته شده اند میتوان به Killzone: Shadow Fall و  Horizan : Zero اشاره کرد.

مارک سرنی همچنین اضافه کرد توسعه بازی و مراحل ساخت آن به سرعت پیش میرود و از این بابت مسئله ای نخواهد بود در ادامه نقل قولی از وی را میخوانیم :

من مقداری از کار اولیه را مشاهده کرده‌ام. البته هنوز کنترلر را برای بازی کردن آن به دست نگرفته‌ام اما من می‌توانم بگویم که نمایش‌های بازی قطعا چشم انداز روشن و با نظم و ترتیبی را نشان می‌دهند و این بهترین حس ممکنی بود که تا به حال در بازی‌های کوجیما دیده‌ام.

همانطور که میدانید Death Stranding در جشنواره E3 امسال نقشی نداشت و امیدواریم تا چند ماه آینده جزئیات بیشتر و کمی از گیمپلی این عنوان را مشاهده کنیم در آخر این نکته تلخ را نباید فراموش کرد که Death Stranding تنها انحصاری برای سونی و Ps4 خواهد بود و دارندگان Xbox و گیمر های Pc از تجربه این عنوان محروم خواهند ماند.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید


مشتریان عزیز تمامی سفارشات تا آخر امشب انجام میشوند.