Monster Hunter World به PC می آید تاریخ انتشار ۱۸ مرداد

Monster Hunter World به PC می آید تاریخ انتشار ۱۸ مرداد

 

دیروز رسما کمپانی کپکام خبر انتشار عنوان Monster Hunter World را برای پلتفرم PC تایید کرد. همچنین در کنار این خبر، تصاویری از تنظیمات گرافیکی موجود برای این عنوان نیز منتشر شد.

آقای سوجیموتو در مصاحبه ای تاکید کرد که نسخه رایانه شخصی عنوان Monster Hunter World از لحاظ گرافیکی هیچ تفاوتی با نسخه کنسولی عنوان مذکور ندارد که با توجه به قدرت بسیار بالاتر رایانه های شخصی نسبت به کنسول های نسل هشتمی خبر بسیار ناراحت کننده ای برای هوادارای سری Monster Hunter World محسوب می شود.

در تصاویر منتشر شده از تنظیمات گرافیکی عنوان Monster Hunter World شاهد تنظیمات خاصی نست به نسخه کنسولی هستیم از جمله این موارد می شود به سیستم AA و برخی تنظیمات پیشرفته مانند Mesh Lod Lvel Bias و یا z-prepass که کمتر از آن ها صحبت به میان آمده است، اشاره کرد.

با توجه به تنظیماتی که گفته شد میشود انتظار شخصی سازی از لحاظ گرافیکی را برای عنوان Monster Hunter World داشت اما همانطور که اشاره شد مساوی بودن گرافیک بازی با نسخه های کنسولی سوالی بزرگ را در ذهن گیمر ها و طرفداران این بازی بوجود آورده است.

با توجه به اینکه هنوز رسما سیستم مورد نیازی برای عنوان Monster Hunter World از سوی کپکام منتشر نشده است اما خبر ها حاکی از اجرا این بازی در حالت ۴کی و با نرخ تازه سازی ۶۰ فریم تنها با داشتن یک پردازنده Core i7 و GTX 1060 و مقدار ۸گیگابایت رم میباشد.

لازم بذکر است خیلی از گیمر ها اعتقاد دارند این کمبود گرافیکی و ناتوان بودن خروجی بازی با توجه به سیستم های قدرتمند امروزی بدلیل استفاده کپکام از آخرین نسخه قفل دنوو بر روی Monster Hunter World میباشد.

در نهایت تاریخ رسمی انتشار بازی Monster Hunter World از سوی کپکام ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ اعلام شده است.

 

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید