PlayerUnknown’s Battlegrounds و فروش ۴ میلیون نسخه ای در ۳ماه!

PlayerUnknown’s Battlegrounds و فروش ۴ میلیون نسخه ای در ۳ماه!

تقریبا چند وقت پیش بود که پدیده ای با نام PlayerUnknown’s Battlegrounds متولد شد و به سرعت توانست جای خود را در میان غول های هم سبک خود و عناوین در حال انتشاری مانند  Ghost Recon : Wildlands ، Mass Effect Andromeda ، Nier و … باز کند.

بنا بر باور خیلی ها میتوان PlayerUnknown’s Battlegrounds را پدیده ۲۰۱۷ نام گذاری کرد.

جدیدا تایید شده است که نسخه آلفا (آزمایشی) عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds بیش از ۴ میلیون نسخه فروخته است آن هم تنها در عرض ۳ ماه!

PlayerUnknown’s Battlegrounds یک عنوان شوتر سوم شخص کمی تاکتیکی میباشد که توسط PlayerUnknown یا همان Brendan Green  ساخته شد، همانطور که میدانید Brendan Green  برای ساخت ماد Battle Royale در عناونی چون Arma و H1Z1 توانست محبوب شود ، ساخته شد.

بازی در جزیره ای بزگ به وقوع میپیوندد و پلیر با هیچ چیز (!) کار خود را شروع میکند و برای بقا و پیدا کردن انواع سلاح و تجهیزات و وسایل نقلیه تلاش میکند، PlayerUnknown’s Battlegrounds دارای گرافیکی خیره کننده میباشد که آن را مدیون موتور قدرتمند آنریل ۴ است.

لازم به ذکر است نسخه آزمایشی PlayerUnknown’s Battlegrounds هم اکنون با مبلغ ۳۰ دلار بر روی شبکه استیم قابل تهیه میباشد و قرار است بر روی ایکس باکس وان هم ظاهر شود (یکی از خیر های خوش کنفرانس مایکروسافت در E3) اما فعلا خبری از انتشار عنوان مذکور بر روی Ps4 وجود ندارد.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاه (۱)

پاسخی بگذارید


به کانال تلگرام ما بپیندید!

telegram